Image module

Klimatyzatory ścienne

Jednostki, które łączą w sobie małe wymiary z dużą wydajnością i cichą pracą. Instalowane na ścianach w odległości 10-25cm od sufitu są w pełni zautomatyzowane, zaś sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego lub telefonu komórkowego z zainstalowaną dedykowaną aplikacją . Niewielkie wymiary sprawiają że są jednymi z najpopularniejszych urządzeń na rynku wybieranych w mieszkaniach czy biurach a nowoczesny design idealnie wpisuje się w obecnie obowiązujące trendy wystroju wnętrz

Klimatyzatory multi split

Zaletą rozwiązań typu multi split jest możliwość podłączenia do jednego agregatu kilku jednostek wewnętrznych, które można umieścić w różnych pomieszczeniach. W każdym pokoju można je ulokować inaczej: umieścić na ścianie, postawić na podłodze, schować w suficie podwieszonym itd. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich budynków w których estetyka zewnętrzna jest bardzo ważna

Image module
Image module

Klimatyzatory kasetonowe

Idealnie sprawdzają się rozwiązanie w biurach na salach konferencyjnych w obiektach o przeznaczeniu gastronomicznym , sal konferencyjnych czy innych obiektów komercyjnych. Klimatyzatory kasetonowe posiadają 4-kierunkowy nawiew powietrza, co w połączeniu z ich dużą wydajnością pozwala na komfortowe i równomierne rozprowadzenie powietrza do każdego miejsca w pomieszczeniu. Dzięki kompaktowym wymiarom jednostki wewnętrznej możliwy jest montaż nawet w niewielkiej przestrzeni sufitu podwieszanego. Nowy, cichy wentylator jednostki wewnętrznej zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe przeznaczone są do montażu w przestrzeni między stropowej. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu.

Image module

Montaż klimatyzacji Łowicz

Montaż Klimatyzacji w Łowiczu
KLIMATYZATORY w ŁOWICZU

Profesjonalny montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych to właśnie klimatyzacja Łowicz. Wykonujemy instalację klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz hotelach. Zajmujemy się również montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych typu split (ściennych, kasetonowych, przypodłogowohttp://Dla biura-podsufitowych), multi split oraz systemów klimatyzacji VRF i VRV.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem klimatyzatorów takich marek jak Vesser(zobacz), Haier(zobacz), Fuji Electric(zobacz)

Instalujemy głównie urządzenia producentów powyżej ale jeśli macie jakieś inne preferencje odnośnie marki klimatyzatora jesteśmy otwarci na sugestie.

Możemy zaoferować Państwu urządzenia z trzech segmentów cenowych:

  1. Segment standard( najczęściej wybierane rozwiązania charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Urządzenia te posiadają wiele przydatnych funkcji takich jak możliwość sterowania urządzeniem z poziomu telefonu komórkowego lub tableta, dodatkowe filtry itd )
  2. Segment  premium( to urządzenia o unikatowym wzornictwie i ponad przeciętnych parametrach podsiadające wiele przydatnych funkcji)
  3. Segment Prestige( klimatyzatory w najwyższych klasach sprawności i designu, często wygrywające prestiżowe nagrody wzornictwa, pionierskie jeżeli chodzi o zastosowane w nich technologie)

Jeśli interesuje Państwa klimatyzacja Łowicz to zachęcamy do kontaktu z nami. Doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania.

Gwarancja konkurencyjnej CENY – Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie

Poprawny dobór i montaż klimatyzacji – Klimatyzacja Łowicz

W pomieszczeniu w którym pragniemy zainstalować urządzenie klimatyzacyjne najważniejszy jest odpowiedni wybór miejsca w którym będzie zainstalowana  jednostka wewnętrzna(parownik). Zamontowane urządzenie, powinno znajdować się w miejscu w którym nie będzie bezpośredniego nawiewu nawiewu na osoby w nim się znajdujące ponieważ to może niekorzystnie wpłynąć na komfort przebywania . Powinniśmy unikać bezpośredniego nawiewu na takie miejsca jak: kanapy, fotele, sofy biurka…).
Jednostki zewnętrzne przeważnie montowane są na ścianach budynków na wspornikach. Innymi miejscami montażu mogą być balkony, dachy budynku oraz wszystkie podłoża twarde.Jednostka wewnętrzna(czyli parownik) i jednostka zewnętrzna(czyli skraplacz) połączone są ze sobą instalacją chłodniczą z miedzi i skręcone śrubunkami. Zawsze są to dwa przewody, jeden cieczowy (o mniejszej średnicy) a drugi gazowy(o większej średnicy) . Aby połączyć je ze sobą, w ścianie zewnętrznej wykonywany jest otwór o średnicy fi 50mm który na koniec montażu uszczelniamy. Kolejnym elementem jest podłączenie elektryczne urządzenia oraz wykonanie próżni całego układu za pomocą pompy próżniowej w celu usunięcia wilgoci z układu. Jest to bardzo ważna czynność a nie wykonanie jej może spowodować że żywotności urządzenia będzie dużo mniejsza( np. awaria sprężarki). Czas montażu zależy od wielu czynników min. : długości instalacji, miejsca montażu jednostki wewn. oraz zewn.

Montażem klimatyzacji zajmujemy się ponad 16 lat. Dla naszych klientów jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem.

Jeżeli interesuje Państwa klimatyzacja Łowicz to zachęcamy do kontaktu z nami. Bezpłatnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie pytania.